witamykatalog     rÓŻE: 

PARKOWE


WIELKOKWIATOWE


RABATOWE


OKRYWOWE


MINIATURY

PNĄCE o nas

SZKÓŁKA RÓŻA od blisko 20 lat zajmuje się produkcją róż. W 2002 roku podpisaliśmy umowy licencyjne z renomowanymi producentami niemieckimi: ROSEN TANTAU oraz W. KORDES SOHNE. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować najnowsze odmiany róż. Na szczególną uwagę zasługują odmiany nostalgiczne charakteryzujące się nieprzeciętną urodą oraz dużą odpornością na choroby. 

Na rynek wprowadzamy odmiany sprawdzone pod względem przystosowania do warunków klimatycznych oraz tolerancji na choroby grzybowe. W naszej szkółce można uzyskać szczegółowe informacje o poszczególnych odmianach posiadanych przez nas róż. Korzystając z własnych doświadczeń chętnie udzielamy porad dotyczących ich uprawy i pielęgnacji. 

SZKÓŁKA RÓŻA zajmuje się głównie produkcją róż w pojemnikach. Posiadamy szeroki asortyment odmian, który sukcesywnie powiększamy z każdym  nowym sezonem. Oferowana przez nas odmiana Fantasia Mondiale zdobyła uznanie wśród uczestników Święta Róż 2008 w Końskowoli, w roku 2015 wyprodukowana przez nas Pullman Orient Express również zdobyła główną nagrodę, co pozwala nam wierzyć, że dobierane przez nas odmiany mogą być odpowiedzią na potrzeby miłośników tych pięknych krzewów.

ZAPRASZAMY!

POWRÓT  Opracowanie: © redkat
Fotografie: Bożena Zięba .  Kopiowanie treści i zdjęć zabronione!

szablony